Şensoylar Çelik Kapı | Kurumsal

ŞENSOYLAR ÇELİK KAPI 15 yılı aşkındır bu sektörde tecrübesiyle,uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle istanbul- avcılar da hizmet vermekteyiz.Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla her geçen gün çıtasını arttırarak bu sektörde adını duyurmaya devam etmektedir.Ürün gruplarımız arasında çelik kapı teknik kapılar acil çıkış kapıları.Çelik Kapı

 

Seri üretim yapılmamakta olup müşterinin zevk ve istekleri doğrultusunda bire bir ölçü alıp imalatına başlanan ürünlerin teslim sonrasıda servis garantisiyle ürünün her daim arkasında durmayı prensip edinen ŞENSOYLAR ÇELİK KAPI GÜVENLİK ve KALİTE yi bir arada sunmayı kendisne prensip edinmiştir.

 

 

Değişen ve gelişen tüketici beklentileri, kalite ve teknolojik yenilikler, yeni ürün oluşumları ve global rekabet şartlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız bu yeni web sayfamızın heyecan ve gururunu 15 senedir hizmet verdiğimiz siz değerli tüketici dostlarımızla paylaşmak istiyoruz. Sizlerin de bildiği üzere Şensoylar Çelik Kapı olarak her zaman kalite, müşteri memnuniyeti ve yenilikçiliği kendimize ilke edindik ve her yeni çalışmamızda çıtayı yükselterek sektörümüzde en üst noktada yer almaya çalıştık. İşte bu çalışmadaki ürünlerimiz de yine bu ilkeler ışığında 6 aylık bir ar-ge çalışmasının neticesi olarak ortaya çıktı. Çelik kapılarda esas olan güvenlik ve sağlamlık unsurlarının yanına estetik, dekoratif dizayn, farklı malzemelerden oluşan zengin alternatifleri de katarak "kapı" kültürüne yeni bir boyut kazandırmaya çalıştık.Çelik Kapılar

 

 

Takdir edersiniz ki yapılara belki bir kere alınacak olan ve sevdiklerinizin ve sizin can ve mal güvenliğini koruyacak olan çelik kapılarda kullanılan kilit, sac, ahşap ve aksesuarlar ürünün hem dayanıklı hem de ömrünün uzun olmasını belirlemektedir. Biz de bu noktada bilinçli ve parasına değer veren tüketicilerin arayacağı kalite ve standardları sağlamaya özen göstermekte ve bunu da kalite belgelerimizle ve 2 yıl garantimizle desteklemiş bulunmaktayız.

 

 

Klasik, panel, ahşap kaplamalı lüks, ithal kaplamalı özel ürünler, kabartma ahşaplı mobilyalı ve deri kaplamalı kapılarımızla her zevke ve her türlü seçkin yapı ve projeye alternatifler sunmaktayız.

 

 

Eminiz ki siz de zevkinize uygun bir kapı bulacaksınız...